سنگ اسلب پشت تلویزیون

سنگ اسلب پشت تلویزیون

یکی از بهترین قسمت های یک خانه که همه ما دوست داریم فضایی شیک داشته باشد و همیشه به چشم می آید، فضای پشت تلویزیون می باشد. استفاده از یک سنگ شیک و زیبا می تواند زیبایی نمای پشت تلویزیون را دو چندان کند. معمولا استفاده از سنگ های اسلب پشت تلویزیون یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. در اینجا بهترین سنگ های اسلب پشت تی وی را معرفی می کنیم. سنگ های اسلب به دلیل تنوع و زیبایی خاصی که دارند انتخاب خوبی برای سنگ پشت تلویزیون می باشند.

مدل سنگ اسلب پشت تلویزیون

برای سنگ اسلب پشت تلویزیون می توان از سنگ های مختلف با نما و طرح های مختلفی استفاده کرد. البته نمی توان از همه سنگ ها به عنوان سنگ پشت تلویزیون استفاده کرد. مثلا سنگ های تایل مناسب این کار نیستند. برای سنگ پشت تی وی می توان از سنگ های زیر استفاده کرد:

سنگ اسلب مرمر پشت تلویزیون

سنگ های مرمری که به عنوان سنگ پشت تلویزیون استفاده می شود، معمولا قیمت بیشتری نسبت به بقیه سنگ ها دارند.

سنگ اسلب پشت تلویزیون

سنگ اسلب گرانیت برای پشت تی وی

این نوع سنگ ها از قیمت بالایی برخوردارد هستند، ولی چون وزن زیادی دارند کاربرد آن ها کمتر است.

سنگ اسلب تراورتن مناسب برای پشت تلویزیون

استفاده از سنگ های تراورتن برای پشت تی وی کمتر است. این نوع سنگ ها دارای 2 نوع موجدار و بی موج هستند.

سنگ اسلب تراونیکس

به ترکیب سنگ های مرمر و تراورتن، تراونیکس می گویند. همچون سنگ های مرمر نور را از خود عبور می دهند و مانند تراورتن، دارای طرح‌های موجدار و بی موج هستند.

قیمت سنگ اسلب پشت تلویزیون

قیمت سنگ اسلب پشت تلویزیون به عوامل مختلفی همچون جنس، ضخامت و اندازه و ابعاد سنگ بستگی دارد. اصالت و اخلی و خارجی بودن سنگ اهمیت زیادی در قیمت آن دارد. نوع برش و میزان دقت، موجدار و بی موج بودن، نوع فرآوری، بوک مچینگ هم در قیمت سنگ اسلب پشت تلویزیون تاثیر گذارند. یکی از عوامل مهم در قیمت اسلب پشت تلویزیون خرید بدون واسطه از کارخانه می باشد.

قیمت سنگ اسلب پشت تلویزیون

سرامیک اسلب پشت تلویزیون

یکی از مسائلی که امروزه وجود دارد تشابه سرامیک اسلب با سنگ اسلب می باشد. استفاده از سرامیک اسلب پشت تلویزیون به جای سنگ اسلب پشت تلویزیون کاربرد زیادی دارد. از لحاظ قیمتی سرامیک نسبت به سنگ قیمت کمتری دارد اما زیبایی سنگ را نمی تواند داشته باشد.

خرید سنگ اسلب پشت تلویزیون

در هنگام خرید سنگ اسلب پشت تلویزیون باید به نکات مختلفی توجه نمود همچون:

  • نوع سنگ
  • کیفیت و نوع فرآوری
  • اندازه، ابعاد و ضخامت
  • نحوه نصب
  • محل خرید
  • خرید مستقیم یا با واسطه

برای خرید اسلب پشت تلویزیون می توانید با مجموعه نوین استوار تماس حاصل فرمائید.

خرید سنگ اسلب پشت تلویزیون

نصب سنگ اسلب پشت تلویزیون

برای نصب سنگ اسلب پشت تلویزیون نیاز به رعایت نکات مختلفی می باشد. همچنین برای نصب سنگ پشت تلویزیون باید از وسایل و دستگاه های مختلف استفاده کرد.

سوالات متداول سنگ اسلب پشت تلویزیون

  • بهترین محل برای تهیه سنگ اسلب پشت تلویزیون کجاست؟

بهتر است برای تهیه سنگ اسلب پشت تلویزیون آن را به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنیم. مجموعه نوین استوار سنگ اسلب پشت تلویزیون را به صورت مستقیم ارائه می دهد. کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *